Złote Technikum 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Ekonomiczne Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Warszawie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”.

2019perspektywy

Dla najlepszych polskich liceów i techników zostały wprowadzone specjalne tytuły i wyróżnienia graficzne o kształcie szkolnych tarcz, będące potwierdzeniem wysokiej jakości pracy tych szkół. Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy.

Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania.

W najnowszym rankingu nasze Technikum awansował w rankingu techników polskich, znajduje się na 35 miejscu w kraju (awans z 65), jak również na Mazowszu 4 miejsce