BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA

Zapraszamy do udziału w VI edycji akcji „Bożonarodzeniowa paczka dla bohatera” pod hasłem: „Walczyli dla nas zawalczmy dla nich”.

Patronami akcji są: Ministerstwo Obrony Narodowej, Instytut Pamięci Narodowej, Urząd do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Światowy Związek Armii Krajowej oraz córka gen. Andersa Minister Anna Maria Anders.

Cel: pomoc dla kombatantów, którzy często żyją bardzo skromnie, niekiedy na granicy ubóstwa, są chorzy. Dary, które otrzymają pozwolą im na godne przeżycie Wigilii i nadchodzących Świąt.

Zbieramy:

Artykuły spożywcze długim terminem przydatności do spożycia: Mąka, cukier, ryż makaron, kasza, warzywa i owoce w puszkach, olej, sól, masa makowa, bakalie, płatki śniadaniowe, dobrej jakości konserwy mięsne i rybne, słodycze, kakao, kawa, herbata itp.

Artykuły chemiczne potrzebne w gospodarstwie domowym i do higieny: Płyny do kąpieli, mydło, szampon, krem/ pianka do golenia, pasta do zębów, płyn do mycia naczyń, płyn do mycia podłóg, proszek do prania itp.

ZBIÓRKA DARÓW TRWA DO 17.12.2016r.

Wymienione artykuły można przynosić do pok. 204 (gab. pedagoga szkolnego, lub do pokoju nauczycielskiego) Informacje dotyczące akcji zamieszczone są na plakatach: przy wejściu do szkoły, obok pok. 204, na tablicy ogłoszeń przed pokojem nauczycielskim, w bibliotece szkolnej. Można je także znaleźć w Internecie: facebook.com/PaczkadlaBohatera

POMÓŻ TYM, KTÓRZY WALCZYLI ZA NASZĄ OJCZYZNĘ!

15317737_722375437915303_1293851300538700841_n