Dni otwarte w ZSLiE – zapraszamy

W dniach 04 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Otwarty! Na Gimnazjalistów oraz rodziców, którzy zjawili się w naszym technikum w bardzo dużym składzie czekało wiele atrakcji. Na początku przywitał ich występ chóru szkolnego pod kierunkiem Pani Lidii Chrapkowskiej. Potem uczniowie Agnieszka Sawicka i Karol Wiliński z 2FB przedstawili gościom najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły: omówili nauczane przedmioty, bazę szkoły, najważniejsze osiągnięcia sportowe i kulturalne naszych uczniów. Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzowała system rekrutacyjny, zasady odbywania praktyk oraz wyniki matur i kwalifikacji zawodowych, które górują na tle innych szkół warszawskich oraz polskich. Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów. Zobaczyli oni multimedialne pracownie, wyposażenie szkoły, siłownie oraz salę gimnastyczną. Gimnazjaliści mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnymi wrażeniami. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę.  ZAPRASZAMY na kolejny dzień otwarty 23 maja 2018 o godz. 18:00!!!