Dnia Bezpiecznego Internetu w ZSLiE

Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie zgłosił swoją inicjatywę w ramach obchodu Dnia Bezpiecznego Internetu. Od 19 lutego podejmiemy działania mające na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu młodzieży do zasobów internetowych. Chcemy aby nasi uczniowie, ich rodzice a także wychowawcy i nauczyciele mogli w sposób rzetelny poznać problematykę bezpieczeństwa online oraz uzyskali wsparcie w odkrywaniu świadomego i pozytywnego wykorzystywania internetu. Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest od 2004 roku. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł 6go lutego. Obchodzony jest pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Materiały dla młodzieży – pobierz


 

Mareriały dla rodziców – pobierz