Drodzy tegoroczni MATURZYŚCI !!

Zapraszamy wszystkich, którym nie powiodło się w pierwszym terminie egzaminu dojrzałości, a którzy chcieliby powtórzyć sobie materiał przed przystąpieniem do matury poprawkowej na bezpłatne kursy z języka polskiego, angielskiego i matematyki. Kursy będą się odbywały w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, przy ulicy Pawiej 55.

Terminy kursów:

MATEMATYKA

Przewidziano 2 terminy:

11-28 lipca w godz. 9-12. 12 dni zajęć (od poniedziałku do czwartku, piątki wolne)
2-19 sierpnia w godz. 9-12. 12 dni zajęć (od wtorku do piątku, poniedziałki wolne)

JĘZ. POLSKI, JĘZ. ANGIELSKI

1 termin
25 lipca – 11 sierpnia 12 dni zajęć (od poniedziałku do czwartku, piątki wolne)

Każdy z kursów to 36 godzin nauki.

Więcej informacji z możliwością zapisu znajduje się na stronie www.matura.vizja.pl