Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych

Poniedziałek 15 października był w ZSLiE nr 1 bardzo atrakcyjnym dniem. Przede wszystkim klasy pierwsze zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Odbyło się uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor wręczyła symbolicznie smycze z nadrukiem nazwy szkoły. Druga część uroczystości to oczywiście obchody Dnia Nauczyciela. Tym razem Samorząd Uczniowski przygotował teleturniej Stawkiliada, do udziału w którym zaprosił nauczycieli i uczniów. Zarówno jedni jak i drudzy odpowiadali bardzo błyskotliwie na zadawane pytania. A głównym celem zabawy było pokazanie, jak dobrze się znamy. Wszyscy otrzymali również słodkie nagrody. Całą uroczystość umiliły nam występy muzyczne naszej młodzieży. Na zakończenie Samorząd Uczniowski złożył całemu gronu pedagogicznemu życzenia i wręczył ciasteczka upieczone przez uczniów.

Życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego naszym nauczycielom!