Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

14610924_692047850948062_3059055427507019049_nW piątek 14 października wszyscy nauczyciele mieli swoje święto. W naszej szkole nigdy o tym nie zapominamy. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli prezent w postaci małego przedstawienia „Ciao Darwin”. Był to konkurs między grupą nauczycieli i uczniów. Każda strona musiała wykazać się wiedzą, bystrością umysłu, znajomością szkoły, umiejętnościami recytatorskimi i muzycznymi. A wszystko to oceniało szalone Jury. Nie zabrakło też przerwy na wiadomości z ostatniej chwili i reklamy. Było dużo śmiechu i zabawy.


Tego dnia świętowaliśmy również przyjęcie naszych najmłodszych kolegów w szeregi społeczności szkolnej. Odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Pani Dyrektor życzyła wszystkim sukcesów i samych dobrych ocen. A całą uroczystość umilały nam swoim śpiewem nasze szkole gwiazdy sceny muzycznej.