Dzień Komisji Edukacji Narodowej w ZSLiE

W piątek 13 października wszyscy nauczyciele świętowali w szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli prezent w postaci „Kartoteki dobrego nauczyciela” ponadto odbył się pokaz w trakcie, którego trzeba był odgadnąć jaki nauczyciel jest pokazywany przez ucznia. Przedstawiciele grona pedagogicznego także zrobili niespodziankę uczniom i wystąpili w kabarecie pt. „Serum prawdy”. Było dużo śmiechu i zabawy. Tego dnia świętowaliśmy również przyjęcie naszych najmłodszych kolegów w szeregi społeczności szkolnej. Odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Pani Dyrektor życzyła wszystkim sukcesów i samych dobrych ocen. A całą uroczystość umiliły nam swoim śpiewem Kaja Krzemińska z klasy 3FE oraz Pani Lidia Chrapkowska.