Dzień Komisji Edukacji Narodowej

 

14 października obchodziliśmy w szkole święto naszych nauczycieli i pracowników szkoły. Z tej okazji klasa 2FT przygotowała dla nas krótką prezentację historii powstania Komisji Edukacji Narodowej. Dowiedzieliśmy się również od jak dawna istnieje zawód nauczyciela i jakie obowiązki wiązały się z nim w poprzednich wiekach. Dla naszych wspaniałych nauczycieli Samorząd Uczniowski przygotował małą niespodziankę artystyczną w postaci występu muzycznego oraz recytacji, a także własnoręcznie robione kartki z życzeniami. Przy tej okazji odbyło się również ślubowanie klas pierwszych. Nasi najmłodsi koledzy ślubowali na sztandar szkoły godnie reprezentować miejsce swojej nauki. Otrzymali oni również od Pani Dyrektor smycze, na których mogą zawiesić identyfikatory. Wszyscy miło spędzili ten dzień.