Dzień otwarty – 10 maja

Dziś 10 Maja, w naszej szkole odbył się TRZECI, i niestety ostatni, DZIEŃ OTWARTY! Gimnazjaliści oraz rodzice wysłuchali piosenki „Champs Elysées” w wykonaniu Macieja Deptuły, ucznia klasy 1FL. Potem uczniowie klasy 1FB Agnieszka Sawicka i Karol Wiliński przedstawili gościom najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły: omówili nauczane przedmioty, bazę szkoły, najważniejsze osiągnięcia sportowe i kulturalne naszych uczniów. Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzowała system rekrutacyjny, zasady odbywania praktyk oraz rewelacyjne wyniki matur i kwalifikacji zawodowych, które górują na tle innych szkół warszawskich oraz polskich. Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów. Zobaczyli oni multimedialne pracownie, wyposażenie szkoły, siłownie oraz sale gimnastyczne. Gimnazjaliści mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe, którzy bardzo licznie się stawili na trzecim dniu otwartym. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnymi wrażeniami. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i będzie dla nich pierwszym i najlepszym wyborem. Baw się z nami, Ucz się z nami, Zostań z nami!!