Dzień Otwarty w naszej szkole

12. marca w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY! Gimnazjaliści wraz z rodzicami, którzy tłumnie przybyli do naszego technikum, mieli dzień pełen wrażeń. Na rozgrzewkę przywitał ich występ naszego wybitnego magika Dawida. Potem uczniowie Karolina i Damian przygotowali przybyłym gościom przedsmak tego, co za chwile zobaczą na własne oczy na multimedialnej prezentacji. Zapoznali przybyłych gości z bazą szkoły, najważniejszymi wydarzeniami oraz licznymi osiągnięciami uczniów naszej szkoły w różnych dziedzinach. Następnie Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzowała system rekrutacyjny, zasady funkcjonowania szkoły, wyniki matur oraz kwalifikacje zawodowe, które można u nas uzyskać oraz ich zestawienie na tle innych szkół. Natomiast Pani profesor Grażyna Gutaker przybliżyła młodym ludziom możliwe ścieżki kariery oraz co jest obecnie ważne na rynku pracy. Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych wspaniałych uczniów. Zobaczyli oni multimedialne pracownie, wyposażenie szkoły oraz nowo wyremontowaną salę gimnastyczną. Gimnazjaliści mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnym nastawieniem. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę.

ZAPRASZAMY!!! na kolejne dni otwarte
6 kwietnia 2016 godz. 18:00
11 maja 2016 godzi. 18:00