Dzień wszystkich fajnych.

Dzień wszystkich fajnych- 18.01.2017 🙂 Tego dnia klasa 2FC przygotowała niespodziankę dla wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły – każdy po przekroczeniu progu szkoły za uśmiech na dzień dobry dostał lizaka 🙂 W całej szkole można było znaleźć porozwieszane karteczki z fajnym przesłaniem na cały dzień i np podrzucić je komuś do plecaka 🙂 Fajny-potocznie: oceniany pozytywnie, fajowy, dobry, porządny 🙂 Otaczaj się pozytywnymi ludźmi. Niech będą to osoby, ukierunkowane na cele, w których towarzystwie czujesz się dobrze. Wybieraj ludzi do swojego osobistego otoczenia, którzy pomogą ci osiągnąć cele, będą twoim wsparciem. Chcesz pewności siebie? Otocz się pewnymi siebie ludźmi. Na nieświadomym poziomie zaczniesz się na nich wzorować i naśladować ich sposób podejścia. Unikaj ludzi, którzy „ciągną” twoje morale w dół, gdyż to negatywne oddziaływanie będzie niszczyć twoją pewność siebie. Po prostu otaczamy się fajnymi ludźmi 🙂 Tego życzy wszystkim i każdemu z osobna klasa 2FC