JUŻ DRUGI DZIEŃ OTWARTY!

12961621_603396286479886_2588859700020646099_nDziś, 06 Kwietnia, w naszej szkole odbył się JUŻ DRUGI DZIEŃ OTWARTY! Na Gimnazjalistów oraz rodziców, którzy zjawili się w naszym technikum w jeszcze większym składzie czekało wiele atrakcji. Na początku przywitał ich występ wokalny naszych Cudownych Sióstr Cudnik. Następnie nasz Magik Dawid ponownie zaczarował publiczność. Potem uczniowie Gabrysia i Damian przedstawili gościom najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły: omówili nauczane przedmioty, bazę szkoły, najważniejsze osiągnięcia sportowe i kulturalne naszych uczniów.
Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzowała system rekrutacyjny, zasady odbywania praktyk oraz wyniki matur i kwalifikacji zawodowych, które górują na tle innych szkół warszawskich oraz polskich.

Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów. Zobaczyli oni multimedialne pracownie, wyposażenie szkoły oraz nowo wyremontowaną salę gimnastyczną. Gimnazjaliści mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnymi wrażeniami. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę.
ZAPRASZAMY na kolejny dzień otwarty
11 maja 2016 godz. 18:00!!!