Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich 2018

Dnia 17.11.2018 uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju szachowym o mistrzostwo Mazowsza.  Ze względu na duże zainteresowanie tym roku wystartowały 3 drużyny.  Filarem naszej drużyny jest Mateusz Bujalski (I kategoria szachowa). Nasza pierwsza drużyna wygrała z lepiej rozstawionymi drużynami i awansowała o 2 pozycje wyżej względem rozstawienia. Gratulacje dla Mateusza, który na pierwszej – najmocniejszej szachownicy – na 8 rund wygrał 6 i raz zremisował co razem daje 6,5 pkt. Zapunktował tak samo jak drugi zawodnik z CXXII LO im.I.Domeyki Bielany. Mateusz zdobył 3 miejsce i brązowy medal na pierwszej szachownicy. Gratulacje dla wszystkich za uczestnictwo i zaangażowanie, które na pewno zaprocentuje w następnych zawodach.

20181119_133914_2mateuszpodium

drużyna 1 

 1. Bujalski Mateusz
 2. Orłowski Patryk
 3. Wasilewski Mateusz
 4. Nowik Marianna

drużyna 2 

 1. Stępniak Mikołaj
 2. Zieliński Damian
 3. Michał Maliszewski
 4. Karolina Kluczyk

drużyna 3 

 1. Adamczyk Daniel
 2. Lipiński Aleksander
 3. Mączyński Krzysztof
 4. Klovak Krystyna

opiekun: Piotr Szklany