Otrzęsiny klas pierwszych 2018

W miniony piątek 28 września klasy pierwsze oficjalnie przestały być „kotami”. Samorząd Uczniowski przygotował dla nich i ich wychowawców zabawy, w których mogli wykazać się sprytem i pomysłowością. Było picie mleka, prezentacja kociego wdzianka, wąchanie przypraw, zgadywanie co to za przedmiot kryje się w skrzyni, jedzenie jabłka zawieszonego na sznurku bez użycia rąk itp. Pierwszaki stanęły na wysokości zadania i pokazały się z jak najlepszej strony. Przygotowały świetny doping, hasła i przebrania. Wychowawców także nie ominęły konkursy – musieli oni wykazać się znajomością swoich uczniów i bystrością umysłu. Na zakończenie imprezy pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę i tym samym zostali oficjalnie przyjęci do społeczności uczniowskiej. Życzymy im samych sukcesów i wiele przyjemnych chwil w naszej szkole!