„Paczka dla Bohatera”

Apel !

do wszystkich ludzi dobrej woli, chcących podzielić się z ubogimi, aby mogli godnie przeżyć Święta Zmartwychwstania Pańskiego

 Podobnie jak przed Bożym Narodzeniem chcemy włączyć się w akcję zbiórki darów dla, polskich obywateli, którzy walczyli o wolność, suwerenność i niepodległość Ojczyzny w formacjach Wojska Polskiego, sojuszniczych armii państw koalicji antyhitlerowskiej, podziemnych organizacjach ruchu oporu oraz byłych więźniów hitlerowskich obozów koncentracyjnych i stalinowskich łagrów oraz osób represjonowanych przez PRL. Dziś są w podeszłym wieku często schorowani, osamotnieni i ubodzy.

Chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Pamięć i pomoc z i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają Im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.

Możemy okazać wdzięczność, pomagając.

ZBIERAMY:

Produkty z długim terminem przydatności:

np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury i dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej , syropy, witaminy, kasza, ryż, bakalie, gotowe posiłki, soki, makarony, suche wędliny, sery itp…

Artykuły chemiczne i do higieny np:

kremy, szampony, płyny do kąpieli, przybory do golenia, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości, koce, ręczniki itp…

Dary można przynieść do pok. 204, lub zostawić w pokoju nauczycielskim. Zbiórka trwa do dn. 06.04.2017r.

Organizatorzy akcji zwracają się też z wielką prośbą o kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów, które dołączymy do paczek. Mile widziane wykonane własnoręcznie.

Inicjator i organizator akcji:

  1. TOMASZ SAWICKI: tel. 508 182 185, e-mail: tomek.saw@interia.pl

Koordynator akcji w Warszawie: p. RADOSŁAW HOŁODNIUK tel: 533 339 100
email: radoslawholodniuk@gmail.com