Podium naszych koszykarzy i koszykarek w ASLK 2017

W minioną niedziele na hali „Koło” odbył się wielki finał Amatorskiej Szkolnej Ligi Koszykówki. Udział w zawodach brały nasze dwie szkolne reprezentacje chłopców i dziewczyn. Chłopcy po ubiegłorocznym drugim miejscu w zawodach ASLK w tym roku w rozgrywkach finałowych zmierzyli się w meczu o III miejsce z LO Bielany. Po zaciętym początku z każdą minutą przewaga naszego zespołu rosła i na koniec nasza reprezentacja mogła cieszyć z kolejnego miejsca na podium.

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Patryk Baranowski który otrzymał okolicznościową statuetkę.  Debiut w tych rozgrywkach natomiast zaliczyła nasza żeńska reprezentacja który w rozgrywkach znalazła się na koniec aż w samym finale który niestety wysoko przegrała z Gimnazjum Sportowym 144 kończąc ASLK 2017 na wysokim drugim miejscu. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została Natasza Miśkiewicz. Obie nasze reprezentacje otrzymały okazałe puchary zaś najlepsi zawodnicy i zawodniczki statuetki, ponadto każdy uczestnik otrzymał upominki.

Wielkie gratulacje dla całej naszej szkolnej reprezentacji pod wodzą trenera Mateusza Wójcika.