Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Nauczyciela

2023.10.16 Ślubowanie klas pierwszych
16 października świętowaliśmy w szkole dwie uroczystości: po pierwsze ślubowanie klas pierwszych, a po drugie Dzień Nauczyciela.

Tym razem wszystko odbyło się w Sali Teatralnej Domu Kultury Muranów. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandary szkoły, przyrzekając rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki, zachowywać godną postawę i reprezentować szkołę. Następnie życzenia wszystkim nauczycielom składała Pani Dyrektor wręczając również nagrody. I na koniec Samorząd Uczniowski zaprezentował krótki program artystyczny, który wywołał uśmiech na wielu twarzach, a dla nauczycieli przygotowane zostały drobne upominki w postaci zakładek do książek. Odwiedziła nas również pani przewodnicząca RR przekazując życzenia od rodziców. To był bardzo miły dzień 🙂