„Stawki na Językach” – to już jest koniec …

13055371_608316112654570_7043735982148814489_nDnia 9.04.2016r w naszej szkole odbył się trzeci etap konkursu z języka angielskiego i niemieckiego – STAWKI NA JĘZYKACH zorganizowany przez p. Agnieszkę Piskę oraz p. Pawła Dziubana.

Zadaniem konkursowym gimnazjalistów tym razem była recytacja wybranego przez siebie wiersza w języku angielskim lub niemieckim. Uczniowie przyłożyli wiele starań by wypaść jak najlepiej; jedni zaopatrzyli się w rekwizyty, inni zaś szokowali ekspresją.

Przed ogłoszeniem wyników konkursu p. Dyrektor Dorota Lipińska wraz z komisją oprowadziła gości po szkole. W czasie oczekiwań na werdykt, uczniowie i opiekunowie mogli częstować się poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów naszej szkoły.

Komisja pod długich analizach w końcu przekazała wyniki:

J. angielski
I miejsce zajął: Mateusz Kaczorowski „A Dream within a dream” E.A. Poe
II miejsce zająl: Jakub Kasprzak „To be Or not to be” William Shakespeare
III miejsce zajęła: Aleksandra Wajs “You are who you are for a reason” Russel Kelfer

J. niemiecki
I miejsce zajęla : Małgorzata Fronczyk „Die andere Moglichkeit” Erich Kastner
II miejsce zająl: Maria Waśniewska “Die Loreley” Henrich Heine
III miejsce zajął: Piotr Kałuziński “Himmlische Farben” Willi Grigor

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
Dziękujemy wszystkim za udział i świetną zabawę.

Zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję konkursu – STAWKI NA JĘZYKACH