Teatr Kamienica – 2 grudnia 2016 r.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zorganizował uroczyste podsumowanie konkursu „Twórczość osób niepełnosprawnych” w Teatrze Kamienica. Na tę uroczystość zaproszono Zespół Integracyjny Mazowiacy, w którym jak wiadomo tańczą nasze uczennice: Ania, Kamila, Karolina i Natalia. Tańce ludowe w wykonaniu zespołu uświetniły to wyjątkowe spotkanie, które poprowadził znany konferansjer Conrado Moreno. Po raz pierwszy w organizacji koncertu wzięli udział uczniowie klasy 1FA – Kacper, Kuba, Michał i Kamil, którzy zajęli się transportem rekwizytów i przepięknych strojów ludowych z Fundacji do teatru. Mieli tez okazję zobaczyć jak wygląda praca w kulisach. Jak widać po minach nie czuli zbytniego zmęczenia, chociaż pracę rozpoczęli jeszcze przed ósmą.