Turniej na kategorię szachową

Turniej Szachowy na kategorię

17.01.2023 odbył się Turniej Szachowy. Brało w nim udział 29 osób z naszej szkoły i 1 uczeń Zespołu Szkół nr 42. Był to turniej klasyfikacyjny, na którym można było zdobyć V kategorię szachową. Sędzią turnieju był pan Mariusz Seń z Polskiego Związku Szachowego. Pierwsza runda rozpoczęłą się o godzinie 8:00, a w sumie było ich 5 w tempie: 25 minut+5 sekund bonus za każdy ruch.

Rywalizacja była zacięta do samego końca. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy i upominek. W rezultacie 11 uczniów z naszej szkoły zdobyło V kategorię szachową. Zawody przebiegały bardzo sprawnie,a jej uczestnicy nie mogą doczekać się kolejnego turnieju i wyższych kategorii szachowych. Kolejny zapowiada się już niebawem, złoszenia przyjmuje p. Piotr Szklany.

« z 2 »