Wolontariat w Rzeszowie

Mikołaj Korchow, Ania Artowicz, Karolina Wierzbicka, Kamila Bartoszek i po raz pierwszy Natalia Nikolaj z klasy 1FA w dniach 19-21 kwietnia pracowali na rzecz FKKAON. Wzięli udział w dwóch koncertach charytatywnych w Rzeszowie. W poniedziałek wystąpili z wiązanką tańców ludowych w Wojewódzkim Domu Kultury dla szkół integracyjnych i młodzieży Warsztatów Terapii Zajęciowej. We wtorek w Domu Opieki Społecznej. Nowe doświadczenia, dużo ciepłych słów, wspaniałe przyjęcie przez schorowanych i samotnych mieszkańców tej placówki. Według opinii seniorów, takiego występu jeszcze tu nie było. Zespół Integracyjny MAZOWIACY został zaproszony na kolejny występ. Nie powiedzieliśmy „nie” chociaż jak widać na zdjęciach, warunki do występu były trudne. Znalazł się też wolny czas na zwiedzanie miasta. Wolontariusze pracowali pod opieką p. Urszuli Więckiewicz.