Występ w Szczecinku

Kolejny występ wyjazdowy. Tym razem na zaproszenie Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku wyjechało 4 wolontariuszy, wspierających artystów ZIPiT MAZOWIACY. Koncert zorganizowano z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia tej organizacji. Zespół Mazowiacy wystąpił w Sali widowiskowej kina Wolność. Na scenie oprócz tańczących Klaudii i Patrycji Smolec z 1FB, wystąpił grający w kapelce Kamil Sawicki z 1FA. Wolontariuszem technicznym był również uczeń klasy 1FA Tomek Glinka. Po koncercie była okazja na wspólną zabawę z członkami LPK i na zwiedzanie przepięknego miasta. Wieczorem podziwialiśmy piękne widoki przy zachodzącym słońcu nad jeziorem Trzesiecko. Pobyt w Szczecinku na długo zapadnie w naszej pamięci. Jedynie długa droga mogła być dla niektórych osób uciążliwa. Kolejny występ niebawem – 13 czerwca w Teatrze Ateneum.