Występ w Teatrze IMKA.

Zaprzyjaźniony z naszą szkołą Zespół Integracyjny Pieśni i Tańca MAZOWIACY w ramach obchodów Jubileuszu XXX-lecia wystąpił w Teatrze IMKA. Klasy: 1FA i 1FB z wychowawcami miały okazję zobaczyć wiązankę tańców i wysłuchać znanych piosenek ludowych. Uczniowie klasy 4FB pomagali w sprawnej organizacji występu. Chłopcy przewieźli instrumenty, stroje i ciężkie skrzynie z rekwizytami z siedziby Fundacji do teatru i z teatru do Fundacji. Dziewczęta pomagały niepełnosprawnym artystom w garderobie. Na scenie wystąpiły: Ania, Natalka, Kamila i Karolina. Kolejny raz udowodniły, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Bawiąc się w sztukę, pomagają potrzebującym, podnosząc poziom artystyczny zespołu. Pani Urszula Więckiewicz – opiekunka wolontariatu otrzymała od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika dyplom za szerzenie kultury ludowej i propagowanie folkloru polskiego. Jest pełna optymizmu, że po tak barwnym i pełnym uroku widowisku w szeregi zespołu dołączą nowi wolontariusze.