Zapraszamy na „Dni Otwarte w ZSLiE” – 22 maja 2019

W dniu 22 maja, w naszej szkole odbędą się DNI OTWARTE! Zapraszamy uczniów klas 3 gimnazjum oraz uczniów klas 8 szkół podstawowych wraz z rodzicami. Uczniowie przedstawią gościom najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły: omówią nauczane przedmioty, bazę szkoły, najważniejsze osiągnięcia sportowe i kulturalne naszych uczniów. Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzuje system rekrutacyjny, zasady odbywania praktyk oraz wyniki matur i kwalifikacji zawodowych, które górują na tle innych szkół warszawskich oraz polskich. Po części oficjalnej gimnazjaliści zostaną oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów. Zobaczą nasz multimedialne pracownie, wyposażenie szkoły, siłownie oraz salę gimnastyczną. Gimnazjaliści mają również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe. WARTO U NAS ROZPOCZĄĆ ŚCIEŻKĘ KARIERY. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza szkoła i chętnie rozpoczniecie w niej naukę. ZAPRASZAMY na kolejny dzień otwarty 22 maja 2019 o godz. 18:00!!!