2FL w Krakowie

Miniony tydzień klasa 2FL spędziła w pięknym mieście – w Krakowie. Pogoda dopisała znakomicie, więc czas spędziliśmy bardzo aktywnie. Poznaliśmy Stare Miasto łącznie z Zamkiem Królewskim na Wawelu, a także jego historię zwiedzając podziemne muzeum na Starym Rynku,  wdrapaliśmy się na Kopiec Kościuszki i rozwiązywaliśmy zadania na Kazimierzu odkrywając jego tajemnice. Był też czas na edukacyjne zabawy: gra terenowa z rozszerzoną rzeczywistością, gdzie uczniowie zamienili się w tajnych agentów poszukujących rozwiązania sprawy życia lub śmierci wzbudziła wiele emocji oraz wizyta w Pinball Museum,  która dała wiele radości. Ostatniego dnia udaliśmy się do Wieliczki, gdzie Dziadzio Tadzio przeprowadził nas po Kopalni Soli odkrywając przed nami solne cuda. Żal nam było wracać do Warszawy. Mamy nadzieję na więcej takich wycieczek.