Boże Narodzenie na Stawkach

Stawki przywitały święta pięknie ubraną choinką, która pojawiła się przed wejściem do szkoły już na Mikołajki. 21 grudnia odbyły się w klasach spotkania wigilijne. Każda klasa przygotowała swój uroczysty stół wigilijny, płatek, a niektóre nawet prezenty. Samorząd Uczniowski przygotował również krótką opowieść wigilijną i kolędowanie. Uczennice ze szkolnego koła muzycznego pięknie zaśpiewały nam kilka kolęd, a prowadzący przypomnieli sens obchodzonych przez nas świąt Bożego Narodzenia i złożyli wszystkim życzenia świąteczne. Przy tej okazji zorganizowany został również konkurs na najładniej przebranego Mikołaja. Każda klasa wykazała się kreatywnością, niektóre zaopatrzyły swojego Mikołaja w dodatkowe gadgety jak dzwonek, czy gwiazda. Ten dzień wszyscy spędzili w miłej w pełni świątecznej atmosferze.