Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela w naszej szkole połączyliśmy ze ślubowaniem klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się bardzo oficjalnie, pierwsze klasy ślubowały na sztandar szkoły godne reprezentowanie szkoły, rzetelne wypełnianie obowiązków ucznia i uczciwe postępowanie. Pani dyrektor wręczyła klasom smycze szkolne i zaprosiła do wspólnego zdjęcia. Teraz pierwszaki są już „prawdziwie” przyjęte do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Po części oficjalnej nadszedł czas na to, co Samorząd przygotował dla nauczycieli z okazji ich święta. A tu działo się również wiele. Uczniowie przygotowali program „Mam talent, czy może go nie mam?” Na scenie wystąpili różni artyści: muzycy, śpiewacy, magik, sportowcy prezentując swoje umiejętności. Jury było bardzo surowe w ocenach i niestety okazało się, że nie wszyscy talent mają. Było bardzo zabawnie. A policzki bolały nas od śmiechu