DZIEŃ OTWARTY!

13221263_620198904799624_6492539502934291328_o11 Maja, w naszej szkole odbył się TRZECI, i niestety ostatni, DZIEŃ OTWARTY!
Gimnazjaliści oraz rodzice mieli przyjemność na początek wysłuchać piosenki Love myself w wykonaniu Marty Cudnik i Kai Krzemińskiej uczennic klasy 1FE oraz obejrzeć show naszego nadwornego magika Dawida Dabińskiego ucznia klasy 3FC.
Potem uczniowie Karolina Dąbkowska 1FC i Damian Durak 3FC przedstawili gościom najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły: omówili nauczane przedmioty, bazę szkoły, najważniejsze osiągnięcia sportowe i kulturalne naszych uczniów.
Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzowała system rekrutacyjny, zasady odbywania praktyk oraz rewelacyjne wyniki matur i kwalifikacji zawodowych, które górują na tle innych szkół warszawskich oraz polskich.


Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów. Zobaczyli oni multimedialne pracownie, wyposażenie szkoły oraz nowo wyremontowaną salę gimnastyczną. Gimnazjaliści mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe, którzy bardzo licznie się stawili na trzecim dniu otwartym. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnymi wrażeniami. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę tak jak wiele innych uczniów którzy już złożyli dokumenty do naszej szkoły.
Baw się z nami, Ucz się z nami, Zostań z nami!!!!!!!!!!