Festiwal Piosenki Świątecznej.

9.12.2016 odbył się w naszej szkole I Festiwal Piosenki Świątecznej w języku angielskim o Złoty Mikrofon. Wzięło w nim udział 9 wykonawców: 3 wokalistów z klas 1Fl, 3FC, IVFD oraz 6 zespołów reprezentujących klasy 1FA, 1FC, 1FD, 1FE, 3FA i 3D.

Jury, w składzie pani dyrektor Dorota Lipińska, pani Lidia Chrapkowska oraz pani Katarzyna Berger, oceniało występy naszych koleżanek i kolegów, zwracając uwagę na ich muzykalność, poczucie rytmu, poprawność językową, a przede wszystkim indywidualność artystyczną.

Lauretami I edycji tegorocznego festiwalu zostali:

I miejsce – Maciej Deptuła z klasy 1Fl („Jingle Bell Rock”)

II miejsce – Karolina Łuszczewska z klasy IVFD („All I want for Christmas is you”)

III miejsce – zespół z klasy 1FA ( składanka: “Last Christmas”; “So this is Christmas”; “All I want for Christmas is you”; “Jingle Bells”).

Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom gratulujemy talentów wokalnych. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem ich zdolności artystycznych. Zarówno uczestnicy jak i publiczność świetnie się bawili a nasi wspaniali konferansjerzy Kamil Paduch i Marcin Łukawski urozmaicali całą imprezę swoimi zabawnymi komentarzami. Na koniec wspólnie śpiewaliśmy fragmenty największych przebojów świątecznych w języku angielskim. To huczne wydarzenie na pewno na długo zostanie w pamięci i pozostawi miłe wspomnienia.

Do zobaczenia za rok!