XI EDYCJA ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2016/2017.

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO
Jury w składzie:
– Joanna Górniak
– Andrzej Malec
– Alicja Kuszewska
– Joanna Oleś
przyznało nagrody i wyróżnienia:

1. miejsce – ZŁOTA WENA – Paulina Murawska (Zespół Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego)
2. miejsce – SREBRNA WENA – Weronika Michalak (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)
3. miejsce – BRĄZOWA WENA- Dawid Gutowski (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)

równorzędne wyróżnienia:
Igor Kamiński (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)
Klaudia Tolak (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO
Jury w składzie:
Mariola Pryzwan (literatka) – przewodnicząca komisji
Jerzy Podlaski (polonista)
Jolanta Rajska (polonistka w MDK „Muranów”)
przyznało nagrody i wyróżnienia:

1. miejsce – ZŁOTA WENA – nie przyznano
2. miejsce – SREBRNA WENA – Weronika Kur “Nastała noc” (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)
3. miejsce – BRĄZOWA WENA – Dominik Chmielecki “Fantazja miłosna” (Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie nr 1)

trzy równorzędne wyróżnienia:
Marta Matusik “Wisła” ( Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr1)
Adrian Szymański “Jesienny spacer” (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)
Konrad Wojciechowski “Moja fantazja, moje marzenie” (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu plastycznego:
Tematyka konkursu:
„Z biegiem Wisły – pejzaże, wspomnienia, marzenia…”
Jury w składzie:
– Aniela Moszyńska (artystka plastyk, wieloletnia nauczycielka plastyki dla dzieci oraz malarstwa dla młodzieży),
– Justyna Wencel (artystka plastyk, nauczycielka zajęć plastycznych dla dzieci i młodzieży)
– Olga Lubacz (artystka plastyk, malarka, nauczycielka zajęć plastycznych dla dzieci oraz rysunku i malarstwa dla młodzieży)
– Elżbieta Kossakowska (artystka plastyk, nauczycielka zajęć plastycznych dla dzieci i młodzieży)
przyznało nagrody i wyróżnienia :

SREBRNA WENA: Justyna Izydorzak, (XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Narcyzy Żmichowskiej)

Wyróżnienie: Karolina Sikora (Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1)

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM UCZNIOM!