Maj z książką – Randka w ciemno!

2022.05.18 Książka

Biblioteka szkolna 18 maja zaprosiła czytelników, miłośników książek do wspólnej zabawy Randka w ciemno z książką! Książki niespodzianki przygotowali uczniowie z klas 2A, 3A i 2Ec. Książki zostały ozdobnie zapakowane w papier i opatrzone krótkim opisem zachęcającym do przeczytania. Akcja ta wzbudziła wiele pozytywnych reakcji i uśmiechów. Wybór w ciemno prawdopodobnie wpłynął również na poszerzenie gustów czytelniczych. Czytelnicy mieli okazję zabrać do domu i przeczytać książki, których być może w tradycyjny sposób nigdy by nie wypożyczyli. Można było trafić na świetną powieść obyczajową, historyczną,  fantasy a nawet kryminał. Majowa akcja czytelnicza jest kontynuowana. Uczniowie przygotowują następne niespodzianki.

Maj z książką. Biblioteka ZSLiE1 18.05.2022