Mazowiacy w Bibliotece Narodowej

15 listopada występowaliśmy w Bibliotece Narodowej na zaproszenie Biura Polityki Społecznej. Mazowiacy, z którymi wystąpiły Klaudia i Patrycja z kl. 2FB zaprezentowali wiązankę tańców i piosenek ludowych. Jak zwykle występ bardzo się podobał. Owacje na stojąco i podziw dla jak to podkreślali organizatorzy występu „perełki”. W organizacji koncertu pomagali wolontariusze techniczni: Adam i Szymon z 2FA oraz Szymon z 2FD 16 listopada wyjechaliśmy na cztery dni do Nowego Sącza. Tym razem na zaproszenie Dyrektora Biblioteki w Nowym Sączu. 17 i 18 listopada tancerze zaprezentowali tańce ludowe a kapela zagrała popularne piosenki, przy których widownia bawiła się wspólnie z artystami. Był też czas na zwiedzanie miasta. Kuba i Kacper z 2FA oprowadzili grupę jak zawodowi przewodnicy. W kapeli wystąpił Piotrek z 4FA. Następne występy w grudniu, już w świątecznym nastroju.