Sukcesy w Grze Miejskiej „Z Prymasem Wyszyńskim w stolicy”.

14333817_678449372307910_9133083254871495424_nW czwartek 15 września 2016 dwie drużyny z naszej szkoły wzięły udział w Grze Miejskiej „Z Prymasem Wyszyńskim w stolicy”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. W wydarzeniu wzięło udział ponad 13 drużyn, głównie uczniowie szkół średnich i gimnazjalnych. Uczestnicy rozpoczęli zmagania na Placu Piłsudskiego. Następnie czekały na nich różne wyzwania m.in. wielkoformatowa prymasowska układanka przy Kościele św. Anny, happening przy pomniku Stefana Wyszyńskiego na Krakowskim Przedmieściu, projekcja filmu w Kościele Dolnym Św. Krzyża, zagadka muzyczna przy Archikatedrze Św. Jana, kalambury w wirydarzu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża przy ul. Piwnej.


Wydarzenie zakończyło się prelekcją Pani Iwony Czarcińskiej z Instytutu Prymasowskiego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, która w sposób szczególny zwróciła uwagę na stosunek prymasa do młodzieży.
Gra zakończyła się sukcesem naszych uczniów:
I miejsce zdobyła drużyna klasy 3FD w składzie:
Jakub
Misztal
Krystian Siedlecki
Katarzyna Zubel
Mateusz Cicholc
Marcin Łukawski

III miejsce zdobyła drużyna klasy 3FB w składzie:
Dawid Wolski
Maksymilian Polewczyk
Daniel Ostrowski
Igor Śmietana

Gratulujemy !