Wybory Przewodniczącego SU

2021.12.26 Wyboru PSU
W środę 26 stycznia odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie odbywało się dwoma sposobami.

Klasy obecne w szkole miały okazję iść do urny i wrzucić karteczkę z zaznaczonym kandydatem, natomiast wszystkie klasy przebywające na nauce zdalnej zagłosowały online. Komisja wyborcza skrupulatnie podliczyła głosy papierowe i te oddane online I w efekcie naszym nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Franciszek Szymański z klasy 2LA, a jego zastępcami Veronika Shumylo z klasy 3FA oraz Jakub Lewczuk z klasy 3FD. Gratulujemy!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZSLiE nr 1 w Warszawie

1. SZYMAŃSKI Franciszek 2LA – 204 głosy
2. SHUMYLO Veronika 3FA – 189 głosów
3. LEWCZUK Jakub 3FD – 124 głosy
4. TRZOSEK Weronika 3FC – 49 głosów
5. CZAMARA Dominika 3FC – 40 głosów