X Integracyjny Bal Karnawałowy

29 stycznia samorząd i wolontariat zorganizowały dla naszych przyjaciół z FKKAON 10 już bal karnawałowy. Jak zwykle poprzedzony długimi przygotowaniami i debatami poświęconymi dekoracji i atrakcjom. Tym razem bawiliśmy się w klimacie kasyna z prawdziwym barem.

Nasz bal rozpoczął tradycyjnie polonez, którego poprowadziła Pani Dyrektor. A potem rozpoczęła się świetna zabawa. Nie zabrakło na niej konkursów, nagród i niespodzianek. Jedną z nich był występ naszego szkolnego magika Dawida Dabińskiego, który jak zwykle oczarował wszystkich swoimi sztuczkami. A kolejka po autografy do niego była bardzo długa. Mieliśmy też dwa niespodziankowe torty, jeden upieczony przez Maję Lipińską, a drugi przyniesiony przez Julię Felix – naszą byłą wolontariuszkę. Radości i zachwytów było co niemiara. Wszyscy świetnie się bawili i pytali o datę kolejnego balu. A kolejny już za rok:)