Stawki na językach

Dnia 22 lutego 2016r. w naszej szkole odbył się drugi etap I międzyszkolnego konkursu języka angielskiego i niemieckiego „Stawki na Językach”, organizowanego przez nauczycielkę języka niemieckiego panią Agnieszkę Piskę oraz nauczyciela języka angielskiego pana Pawła Dziubana.

W konkursie brali udział uczniowie szkół gimnazjalnych z Warszawy i jej okolic, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów w I etapie.

Nasza Szkoła chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony dlatego organizatorzy przygotowali niespodziankę dla gości w postaci prezentacji o szkole oraz występu naszego szkolnego Magika Dawida „Pompę” Dabińskiego z klasy 3 FC.

W czasie kiedy gimnazjaliści wykazywali swoją wiedzę ich opiekunowie czekając niecierpliwie mieli możliwość częstowania się ciastami przygotowanymi przez uczniów klasy 2FA

Kolejny, trzeci, etap konkursu odbędzie się 8 kwietnia – Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!