XVIII Integracyjny Bal Karnawałowy

Działo się to w sobotę 12 stycznia od godziny 16:00 na Sali kolumnowej w naszej szkole. Była głośna muzyka, były tańce, były konkursy z nagrodami, było pyszne jedzenie i napoje. Jednymi słowy wszystko co, na balu być powinno.

 Już po raz 13 Samorząd i wolontariat zorganizowali dla podopiecznych Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych bal karnawałowy. Przygotowywali się do tej imprezy dość długo, zrobili piękną dekorację z elementami lodowej krainy, zachęcili swoich kolegów i koleżanki do przyniesienia różnego jedzenia i napojów i poświęcili swoją sobotę na przygotowania i zabawę.  Tym razem nie zabrakło również konkursów: malowanie zimowej krainy, taniec z balonem, budowanie oryginalnych figur czy Kareta – wzbudziły jak zawsze wiele emocji, a nagrody bardzo ucieszyły. Na zakończenie balu nasi goście otrzymali również prezenty, które to ufundowali nasi absolwenci oraz Fundacja Pożywienie Darem Serca. Ogromnie im dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!

 A już za rok kolejny bal…..