XXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny.

XXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny dobiegł końca 🙂 Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w tym wydarzeniu prezentując ofertę edukacyjną ZSLiE nr1. Uczniowie z klas ekonomicznych i logistycznych wraz z nauczycielami zachęcali potencjalnych kandydatów do rozpoczęcia nauki oraz rozwijania pasji w naszym technikum.Prezentacje Liceów i Techników od kilku lat przygotowuje nasz partner; Biuro Edukacji m.st. Warszawy. W ramach spotkań programowych,, Wybieraj z głową’’ władze edukacyjne Warszawy starają się zwrócić uwagę na to, aby z bogatego wachlarza możliwości kształcenia, młody człowiek wybrał ten najwłaściwszy dla niego. W ramach Miasteczka zawodów promowane jest szkolnictwo zawodowe. Co roku na Salonie dla młodzieży funkcjonuje punkt konsultacyjny prowadzony przez pedagogów szkolnych. Można w nim porozmawiać o swoich zainteresowaniach i o wyborze swojej dalszej ścieżki kształcenia. Wszystkich gimnazjalistów serdecznie zapraszamy na dni otwarte, które odbędą się 4 kwietnia o godz.18.00 oraz 10 maja o godz. 18.00 w naszej szkole przy ul Stawki 10.