Dzień otwarty 11 marca 2017 roku.

Dziś w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY! Mimo soboty gimnazjaliści wraz z rodzicami tłumnie przybyli do naszego technikum. Uczniowie Karolina z 2FC i Karol z 1FB przygotowali przybyłym gościom przedsmak tego, co za chwile mieli zobaczyć na własne oczy na multimedialnej prezentacji. Zapoznali gości z bazą szkoły, najważniejszymi wydarzeniami oraz licznymi osiągnięciami uczniów naszej szkoły w różnych dziedzinach. Następnie Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzowała system rekrutacyjny, zasady funkcjonowania szkoły, kwalifikacje zawodowe, które można u nas uzyskać, wyniki matur i egzaminów oraz ich zestawienie na tle innych szkół. Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów. Zobaczyli oni multimedialne pracownie, siłownię, wyposażenie szkoły oraz nowo wyremontowaną salę gimnastyczną. Gimnazjaliści mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnymi wrażeniami. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę.
ZAPRASZAMY!!! na kolejne dni otwarte 4 kwietnia 2017 godz. 18:00 oraz 10 maja 2017 godz. 18:00