Żegnamy Panią Katarzynę Ojrzanowską

Z ogromnym żalem i smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci Pani Katarzyny Ojrzanowskiej, nauczyciela wychowania fizycznego oraz wychowania do życia w rodzinie w Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr1 w latach 1987-2019.

kasia-1_zaloba

Śmiało można powiedzieć, że praca była Jej pasją. W historii sportu szkolnego zapisała się nie tylko jako popularyzator aktywności fizycznej wśród młodzieży, ale także jako opiekun drużyn piłki siatkowej dziewcząt, które osiągały mistrzowskie wyniki w skali Warszawy. Przez wiele lat pełniła funkcje przewodniczącej zespołu wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa.

Co roku dla młodzieży tworzyła cudowne układy studniówkowego poloneza.

To, co szczególnie wyróżniało Jej pracę – to kontakt z młodymi ludźmi. Młodzież ceniła Ją za profesjonalizm i zaangażowanie, otwartość i ogromną życzliwość. Była przyjacielem uczniów, a oni odwzajemniali tę sympatię, darząc zaufaniem i budując ciepłe relacje.

W gronie współpracowników ceniona była za życzliwość, poczucie humoru oraz bezpośredniość w kontaktach. Zawsze pełna energii, uśmiechu i przychylna ludziom. Taką Ją zapamiętamy.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i społeczność szkolna składają kondolencje Rodzinie Pani Katarzynie Ojrzanowskiej.

 

„Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma…”

 

nekrolog