Z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu

13340335_629623957190452_8890887740876628_oDnia 1.06 2016r w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu, który przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego z klasą 2FC. Uczniowie mogli wziąć udział w swojej ulubionej dyscyplinie. Pani Katarzyna Ojrzanowska zadbała o kondycję dziewcząt zapraszając na wspólny aerobik, następnie na scenie pojawiła się Daria Libera uczennica z klasy 2FC, przeprowadzając krótki kurs z nauki tańca salsy i jive .Na koniec muzycznej zabawy były konkursy, w których: mistrzynią fitnessu została Dominika Akielewicz z klasy 2FE, mistrzynią salsy została Marta Kordas z klasy 3FC a mistrzynią jive została Iza Wójcik z klasy 1FD

Uczniowie, którzy chcieli indywidualnie walczyć o medalowe miejsca, mogli wystartować w turnieju singlowym tenisa stołowego pod czujnym okiem pani Joanny Piotrowskiej. Rywalizacja wśród chłopców była bardzo zacięta i zakończyła się następującą klasyfikacją:
1. Kamil Paduch z klasy 2FD
2. Dominik Matuszewski z klasy 3FA
3. Mateusz Cicholc z klasy 2FD
4. Mateusz Pryjda z klasy 3FA
Wśród dziewcząt:
1. Katarzyna Zubel z klasy 2FD
2. Joanna Szczepkowska z klasy 2FC

Liczna grupa uczniów stanęła do rywalizacji w turnieju „dwójek„ w koszykówce pod opieką pana Mateusza Wójcika . A oto kolejność zdobytych miejsc:
1. Patryk Baranowski i Dawid Los z klasy 1FA
2. Dominik Wrzecionowski i Piotr Kurowski z klasy 3FB
3. Sebastian Czerwiński i Ernest Kozikowski z klasy 1FB

Najliczniejsza grupa uczniów wzięła udział w turnieju w piłkę siatkową na boisku szkolnym przy głośnym dopingu kibiców. Pani Anna Mospinek i pan Robert Mospinek czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów. A oto wyniki:
1. Klasa 3FC
2. Klasa 1FA
3. Klasa 3FA
4. Klasa 1FB

Uczniowie z klasy 2FC zadbali o uczestników zawodów jak i o kibiców częstując lizakami, batonami czekoladowymi i służąc swoją pomocą nauczycielom wychowania fizycznego. Pani Angelika Marciniak przygotowała piękne pamiątkowe dyplomy, które otrzymali zwycięzcy. Było sportowo, słonecznie, wesoło i bardzo,bardzo słodko. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.