Dni otwarte w ZSLiE nr 1

Dziś w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY!
Mimo soboty licznie odwiedzili nas gimnazjaliści wraz z rodzicami. Prezentacja szkoły rozpoczęła się występem tanecznym Hubert Atemborski z klasy 2FL, a później uczniowie Karol Wiliński z 2FB i Adam Pyrzanowski z 2FA przedstawili najważniejsze informacje o szkole. Zapoznali gości z bazą szkoły, wymaganiami oraz licznymi osiągnięciami uczniów naszej szkoły w różnych dziedzinach. Od tego roku również, jesteśmy dumnymi posiadaczami Złotej Tarczy magazynu „Perspektywy”. Następnie Pani Dyrektor Dorota Lipińska scharakteryzowała system rekrutacyjny, zasady funkcjonowania szkoły, kwalifikacje zawodowe, które można u nas uzyskać, wyniki matur i egzaminów oraz ich zestawienie na tle innych szkół.

Po części oficjalnej gimnazjaliści zostali oprowadzeni po szkole przez naszych uczniów. Zobaczyli oni multimedialne pracownie, siłownię, wyposażenie szkoły oraz sale gimnastyczne. Gimnazjaliści mieli również możliwość porozmawiania z nauczycielami reprezentującymi zespoły przedmiotowe. Sądząc po nastrojach, nasi przyszli kandydaci opuścili naszą szkołę z pozytywnymi wrażeniami. Już niedługo zadecydują o swojej dalszej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że spodobała im się nasza szkoła i chętnie rozpoczną w niej naukę. ZAPRASZAMY!!! na kolejne dni otwarte 4 kwietnia 2018 godz. 18:00 oraz 23 maja 2018 godz. 18:00