Mistrzostwo dzielnicy w piłce siatkowej kobiet.

Mamy ZŁOTO !!! BRAWO SIATKARKI!!!

W sobotę dnia 4.03. 2017 r szkolna reprezentacja w piłce siatkowej kobiet rozegrała dwa kolejne mecze w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Mecze były bardzo ważne , gdyż decydowały o miejscu medalowym. Nasza drużyna po mistrzowsku wygrała oba spotkania : z Pijanowskim 2:0 i Sobieskim 2:0 .

W ten sposób po raz drugi w historii naszej szkoły zespół z Ekonomika zdobył mistrzostwo dzielnicy Warszawa – Śródmieście. W nagrodę drużyna otrzymała Puchar Burmistrza a zawodniczki złote medale .Najlepszą siatkarką Turnieju została nasza zawodniczka Joanna Chołuj.

Drużynę reprezentowały : Gabriela Pawlak – kapitan ,Julia Muszyńska, Joanna Chołuj, Sylwia Banasiak, Daria Libera, Kamila Osmulska , Klaudia Sawicka – libero , Aneta Ufnal. Trenerka – Katarzyna Ojrzanowska.

Zespół siatkarek wspólnie z trenerką serdecznie zaprosiły Panią dyrektor Dorotę Lipińską do kibicowania podczas walki o medale. Jak zawsze zaproszenie zostało przyjęte i nasz najwierniejszy kibic w osobie Pani dyrektor nie zawiódł i gorąco dopingował od pierwszego gwizdka sędziego .Cała drużyna wraz z trenerką bardzo dziękuje Pani dyrektor , p. Piotrowi Kukli , rodzicom i przyjaciołom za gorący doping i wsparcie.

Po krótkim odpoczynku , zaczynamy przygotowania do kolejnego etapu w walce o mistrzostwo Warszawy.