Majówka pod chmurką

IMG_6446W niedzielę 22 maja bawiliśmy się na kolejnej majówce zorganizowanej dla naszych podopiecznych z FKKAON.

Naszą zabawę rozpoczęliśmy w parku na AWFie z p. Joanną Piotrowską i jej studentami. Przygotowali oni dla nas marsz Nordic Walking z różnymi stacjami, gdzie dowiedzieliśmy się mnóstwo ciekawostek dotyczących sportu, zobaczyliśmy pokaz stepowania i nauczyliśmy podstawowego kroku do salsy. Na zakończenie musieliśmy rozwiązać mały quiz. Wszyscy otrzymali dyplomy za udział , a zwycięskie grupy dodatkowo medale. Oprócz tego mogliśmy popróbować się w różnych dziedzinach sportu np: strzelanie z łuku i wziąć udział w loterii. A nagrody były naprawdę ciekawe: wejście na kręgle, czy basen.

Po męczącym przedpołudniu  nadszedł czas na przekąski i zabawę taneczną. Samorząd z Wolontariatem przygotowali w szkole bar z kanapeczkami, sałatkami i słodkościami, ale głównym daniem były kiełbaski z grila. Jak już wszyscy odpoczęli i posilili się, to rozpoczęliśmy tańce. Zabawa była bardzo udana, wszyscy zadowoleni wrócili do domów:)

Zapraszamy za rok!!!