Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu

Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu

Wolontariusze pod opieką p. Więckiewicz w dniach 22-26 września przebywali w Wiktorowie nad niemal 160 hektarowym Jeziorem Ostrówieckim. Odbyły się tam  warsztaty taneczne zorganizowane dla IZPiT Mazowiacy oraz koncert w Domu Pomocy Społecznej w Inowrocławiu. Była więc okazja nie tylko do sprawnego poruszania się w przestrzeni pod okiem fachowego choreografa,  ale również do dzielenia się sobą z drugim człowiekiem i dostarczania mu wielu doznań artystycznych i estetycznych. W drodze powrotnej do Warszawy grupa zwiedziła 32-metrową ceglaną Mysią Wieżę w Kruszwicy, pozostałość po zamku zbudowanym przez Kazimierza Wielkiego ok. 1350 roku. Na szczyt Wieży dochodzi się 109 schodami. Z góry rozpościera się piękna panorama na Jezioro Gopło oraz malownicze okolice. Polecamy to miejsce do zwiedzania.

Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu Warsztaty w Wiktorowie i koncert w Inowrocławiu