XV Integracyjny Bal Karnawałowy

2023.01.28 XV Bal integracyjny

W sobotę 28 stycznia odbył się już XV Integracyjny Bal Karnawałowy, który Samorząd i Wolontariat organizują dla podopiecznych Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych.

Po dwóch latach przerwy, spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi, mogliśmy ponownie spotkać się i bawić razem. W tym roku na czarno -złotej gwiezdnej sali. Wszędzie bił blask od złotych kurtyn i brokatowych gwiazd, a nad głowami zawisły balony. Przygotowania trwały długo, a zaangażowało się w nie wiele osób. Dla naszych gości przygotowaliśmy bufet z przekąskami, kanapkami, najróżniejszymi słodkościami, owocami i napojami. Dzięki Sushi Świętokrzyska częstowaliśmy również suhi i pączkami. Nie zabrakło także konkursów i wspaniałych nagród. Był taniec z balonem, krzesełka, kareta, przechodzenie pod liną i oczywiście wybory najciekawszego przebrania. Wspaniałym uświetnieniem balu okazał się występ jednego z naszych uczniów Mikołaja Pieńkosza, który zaśpiewał dla nas kilka piosenek. Nasi goście i uczniowie bawili się wspaniale. A to również dzięki ogromnej pomocy i wsparciu wielu instytucji i rodziców naszych uczniów. Serdecznie wszystkim dziękujemy!!!

« z 2 »