XVI Integracyjny Bal Karnawałowy

2024.02.03 Bal Karnawałowy
W sobotę 3 lutego 2024 odbył się XVI już Integracyjny Bal Karnawałowy organizowany przez Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny dla podopiecznych Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych.
Poprzedzony był intensywnymi przygotowaniami. Młodzież dekorowała salę, przygotowywała konkursy i przekąski. Nasi goście bawili się wspaniale, chętnie uczestniczyli w zabawach np. w tańcu z balonem czy na gazecie i nie schodzili z parkietu. Nie zabrakło też interesujących kostiumów, które zostały przez nas nagrodzone. Zabawa była fantastyczna. W tym roku w pomoc przy organizacji zaangażowali się również rodzice – otrzymaliśmy wiele gadżetów na nagrody i paczki, słodyczy, ciast, sałatek, przekąsek, napojów. Szczególnego wsparcia udzieliła nam firma Orlen przekazując drobiazgi, które przeznaczyliśmy na upominki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarowaną pomoc.
« z 2 »